Міністерство закордонних справ України

Київ 19:05

01 серпня 2019 року ГКУ в Любліні Генконсулом України В.Павлюком взято участь у вшанувальній церемонії покладання квітів з нагоди 75-ї річниці Варшавського повстання 1944 року.

07 серпня, 18:27

01 серпня 2019 року у Любліні відбулася траурна вшанувальна церемонія за участю високих посадових осіб Люблінського воєводства (представників воєводи, маршалка, мера міста) з нагоди 75-ї річниці початку Варшавського повстання та акції «Буря».

З промовами виступили офіційні особи воєводства, депутати Сейму, ветерани війни тощо. Від імені Генерального консульства України в Любліні у заході взяв участь та поклав квіти до пам"ятника разом з офіційними особами міста і Люблінського воєводства Генеральний консул України в Любліні В.Павлюк.

Також були присутні українські військові Люблінського гарнізону (Літполукрбриг), учні шкіл та студентство, численні громадські організації.

На закінчення церемонії були покладені квіти до пам’ятника Невідомому солдату на честь загиблих у війні, розташованому на центральній площі міста (plac Litewski).

 

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes