Міністерство закордонних справ України

Київ 19:50

Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський провів теплу зустріч з організаторами та учасниками благодійної виставки картин на підтримку моряків ВМС України, які незаконно утримуються у полоні в РФ

09 серпня, 18:51

09 серпня 2019 року Посол України у Литовській Республіці В.Яценківський провів теплу зустріч у Посольстві України в ЛР з організаторами та учасниками благодійної виставки картин – унікального проекту, що розпочався у Литві 08 серпня ц.р. у м.Вільнюсі, на підтримку моряків ВМС України, які незаконно утримуються у полоні в РФ.

Посольство України у ЛР активно долучилося до старту цього проекту на території Литви.

У зустрічі взяли участь, зокрема, засновники Міжнародного благодійного фонду Євгена Коновальця (Литва) Арунас Сурдокас, Віктор Чернишук (є редактором україномовної програми «Трембіта» Литовського національного телебачення «LRT»), активіст української громади м.Вільнюса Руслан Скробач, українська волонтерка Вікторія Христенко, батько одного з полонених моряків Дмитро Ейдер з донькою Габріелою, працівники Посольства.

Гості з України розповіли про історію зародження цього проекту, співрозмовники обмінялися думками щодо можливостей подальшої подорожі виставки як теренами Литви, так й іншими країнами Європи. За задумом художників, картини будуть подаровані українським морякам після їх звільнення та повернення на Батьківщину. У ході зустрічі юна художниця Г.Ейдер подарувала Посольству України свою роботу. Посол України вручив художниці пам’ятні сувеніри.

Наприкінці зустрічі гості залишили свої записи у Книзі почесних гостей Посольства України в ЛР.

Метою проведення цієї виставки є привернення уваги литовського суспільства, політикуму, місцевих ЗМІ до протиправних дій РФ щодо незаконного утримання українських військових у російських в’язницях, а також підтримки наших героїв, які знаходяться у полоні.

Останні новини

До Чанакаллє на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини | Вчора, 20:33

Організація відпочинку є красномовним прикладом продовлження конкретної співпраці Генконсульства України в Стамбулі, Тернопільської ОДА з турецькими партнерами.

Рекомендації громадянам у зв'язку з підвищеним рівнем забруднення повітря в Малайзії | Вчора, 07:52

В окремих районах м.Куала-Лумпур було зафіксовано небезпечний для здоров'я індекс забруднення повітря продуктами горіння (AQI, Air quality index).

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes