Міністерство закордонних справ України

Київ 19:32

Рекомендації громадянам України у зв’язку із спекою і пожежами в Греції

11 серпня, 10:14

У зв’язку із підвищенням температури до + 40℃, потужними вітрами до 7 балів і оголошенням 10 серпня 2019 р. в більшості регіонів Греції найвищих четвертого й п’ятого режимів пожежної небезпеки, рекомендуємо громадянам України обмежити пересування районами, де оголошено такі режими, знаходитися у безпечних місцях з точки зору пожежної безпеки, у можливій близькості до води, відслідковувати повідомлення місцевих органів про розвиток ситуації, дотримуватися інструкцій місцевих рятувальних служб, а також враховувати можливі зміни у розкладі руху транспорту.

П’ятий найвищий режим пожежної небезпеки «тривога» введено у регіонах Аттіка, Центральна Греція, окремих районах півострова Пелопонес (Корінфія, Арголіда, Аркадія, Східна Лаконія).

Стан «бойової готовності», що відповідає четвертій категорії небезпеки, оголошено в інших районах півострова Пелопонес, островах Егейського моря, Західній Греції, Іонічних островах.

Інтерактивна карта пожежної небезпеки, а також актуальна інформація з розвитку ситуації розміщена на сайті Генерального Секретаріату цивільного захисту Греції (англійською мовою) за посиланням https://www.civilprotection.gr/en.

У разі виявлення місць займання невідкладно повідомляйте пожежну службу Греції за телефоном 199.

У разі загрози життю чи іншої небезпеки телефонуйте на «гарячу лінію» Посольства України в Греції за номером+30 69 327 656 06.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes