Міністерство закордонних справ України

Київ 18:56

09 серпня 2019 року у прикордонних місцевостях Люблінського воєводства (Збереже-Адамчуки) були проведені чергові щорічні Дні Добросусідства, спільно організовані з Волинською областю

12 серпня, 12:30

09 серпня 2019 року у прикордонних місцевостях Люблінського воєводства (Збереже-Адамчуки) були проведені чергові щорічні Дні Добросусідства, спільно організовані з Волинською областю

09 серпня 2019 року відбулися щорічні Дні Добросусідства на українсько-польському кордоні у місцевостях Збереже-Адамчуки, де раз на рік на 4 дні прокладається пантонний міст через р.Буг та за спрощеною процедурою можливим є вільний перехід в обох напрямках жителям прикордонного регіону України та Польщі.

В урочистому відкритті заходу взяли участь численні гості та  офіційні  посадові особи з України та Польщі: від імені Генерального консульства України в Любліні - консул А.Валах, представники керівництва Люблінського воєводства та Волинської облдержадміністрації,  вуйт гміни Воля Ухруска, численна українська та польська громада, духовенство.

Офіційні особи виступили з промовами, підкресливши важливість проведення Днів Добросусідства, які є доброю нагодою розвитку двосторонньої прикордонної співпраці, культурних, економічних зв’язків сусідніх регіонів тощо. Обговорювалася доцільність відкриття прикордонного переходу Збереже-Адамчуки на постійній основі для розширення туристичного потенціалу Шацьких озер.

Також в рамках заходу відбувся концерт, в якому  взяли участь танцювальні та пісенні гурти з Польщі та України, ярмарок сувенірної продукції.

 

Останні новини

До Чанакаллє на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини | Вчора, 20:33

Організація відпочинку є красномовним прикладом продовлження конкретної співпраці Генконсульства України в Стамбулі, Тернопільської ОДА з турецькими партнерами.

Рекомендації громадянам у зв'язку з підвищеним рівнем забруднення повітря в Малайзії | Вчора, 07:52

В окремих районах м.Куала-Лумпур було зафіксовано небезпечний для здоров'я індекс забруднення повітря продуктами горіння (AQI, Air quality index).

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes