Міністерство закордонних справ України

Київ 20:27

У рамках заходів з відзначення Дня незалежності України 11 серпня в м.Тбілісі відбувся концерт українського ансамблю пісні і танцю «Верховина» з Канади

12 серпня, 12:29

У рамках заходів з відзначення Дня незалежності України 11 серпня в м.Тбілісі відбувся концерт українського ансамблю пісні і танцю «Верховина» з Канади, що складається з хору «Верховина», заснованого у 1959 році, та танцювального колективу «Дунай», створеного 1974 році.
Захід, у якому взяли участь представники громадських організацій українців в Грузії, грузинських громадських організацій та грузинської громадськості, відкрив Посол України в Грузії Ігор Долгов.
На завершення яскравої концертної прогарами Голова Асоціації українців – мешканців Грузії М.Борис та Голова Міжнародного українського культурно-освітнього центру ім. Тараса Шевченка Л.Татарашвілі звернулися до колективу ансамблю пісні і танцю «Верховина» зі словами привітання та вислови вдячність за їхню багаторічну діяльність, збереження української культурної традиції, яка єднає усіх українців по всьому світу, а також популяризацію української пісні та танцю в іноземних країнах. Представник Асоціації українців – мешканців Грузії В.Гричаненко продекламував свою поезію, присвячену творчості колективу «Верховина».

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes