Міністерство закордонних справ України

Київ 19:00

09-10 серпня 2019 року у прикордонних місцевостях Підкарпатського воєводства (Лубня-Волосате) були проведені Дні Добросусідства, спільно організовані з Закарпатською областю.

12 серпня, 15:15

09-10 серпня 2019 року у прикордонних місцевостях Підкарпатського воєводства (Лубня-Волосате) були проведені Дні Добросусідства, спільно організовані з Закарпатською областю.

Проведення щорічних Європейських Днів Добросусідства на українсько-польському кордоні давно стало доброю традицією.

У Днях Добросусідства взяли участь офіційні  посадові особи з України та Польщі: Генеральний консул України в Любліні В.М.Павлюк, Голова Закарпатської облдержадміністрації І.Бондаренко, Маршалек Підкарпатського воєводства В.Ортиль, численні представники громад.

Високі гості виступили з промовами, підкресливши важливість підтримання народних традицій, які зміцнюють добросусідські українсько-польські відносини, розвивають культурні, економічні, туристичні сфери сусідніх регіонів тощо.

Свято  пройшло в дружній атмосфері, зібрало велику кількість мешканців сусідніх міст як з польської, так і з української сторони. У концертній програмі взяли участь танцювальні та пісенні гурти. Також відбувся ярмарок товарів широкого вжитку власного виробництва.

Останні новини

До Чанакаллє на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини | Вчора, 20:33

Організація відпочинку є красномовним прикладом продовлження конкретної співпраці Генконсульства України в Стамбулі, Тернопільської ОДА з турецькими партнерами.

Рекомендації громадянам у зв'язку з підвищеним рівнем забруднення повітря в Малайзії | Вчора, 07:52

В окремих районах м.Куала-Лумпур було зафіксовано небезпечний для здоров'я індекс забруднення повітря продуктами горіння (AQI, Air quality index).

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes