Міністерство закордонних справ України

Київ 19:00

Колектив Посольства проводжає дипломата на Батьківщину

12 серпня, 16:48

Після майже шести років дипломатичної діяльності у Посольстві України в Йорданському Хашимітському Королівстві третій секретар Іван Лукасевич разом з дружиною та народженими на Святій землі діточками відбув до України.

За важливий внесок у розвиток двосторонніх відносин між Україною та Йорданією дипломата було нагороджено Почесною грамотою дипустанови, а також йому була вручена підписана Послом України Сергієм Паськом книга про розвиток українсько-йорданських відносин, у написанні якої Іван Лукасевич взяв активну безпосередню участь.

Колектив Посольства щиро дякує колезі за спільний досвід та співпрацю, бажає йому кар’єрного зростання під час подальшої служби на благо нашої держави, а також злагоди у житті та людського щастя.

Останні новини

До Чанакаллє на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини | Вчора, 20:33

Організація відпочинку є красномовним прикладом продовлження конкретної співпраці Генконсульства України в Стамбулі, Тернопільської ОДА з турецькими партнерами.

Рекомендації громадянам у зв'язку з підвищеним рівнем забруднення повітря в Малайзії | Вчора, 07:52

В окремих районах м.Куала-Лумпур було зафіксовано небезпечний для здоров'я індекс забруднення повітря продуктами горіння (AQI, Air quality index).

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes