Міністерство закордонних справ України

Київ 19:20

УКРАЇНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ВІДВІДАЛА ГДАНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

12 серпня, 20:57

Сьогодні, 12 серпня 2019 року, українська делегація у складі 110 осіб - представників закладів освіти, культури, охорони здоров`я, соціальної політики України відвідала Гданський медичний університет, де відбулася перша сесія міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров`я, соціальної політики». 

Розпочав сесію міжнародного семінару Віце-ректор Гданського медичного університету, професор Яцек Бігда, який привітав українську делегацію, розповів про сучасний стан і перспективи розвитку освітньої та медичної галузей Республіки Польща. 

 

Також з вітальною промовою виступив Т.в.о. Консула України в Ґданську Віталій Максименко, який розповів про українсько-польське співробітництво у різних сферах гуманітарної політики. 

 

Із доповідями виступили провідні співробітники Університету, які розповіли про структуру систем освіти, охорони здоров`я, соціальної політики Республіки Польща, міжнародне співробітництво Університету, можливості отримання вищої медичної освіти та підвищення кваліфікації. Детально про функціонування університетських клінік розповів про професор Томаш Стефаняк. Професор Марек Биковські презентував діяльність Музею історії та розвитку медицини при Університеті. 

 

Окремо під час роботи семінару було презентовано діяльність структурних підрозділів вищого навчального закладу. 

 

По завершенню перебування в Гданському медичному університеті, Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», заслужений працівник соціальної сфери України, подякував польській стороні за високий професіоналізм, змістовну підготовку до семінару та гостинний прийом і вручив Подяки представникам закладу від імені Організаційного комітету з проведення семінару. 

Останні новини

До Чанакаллє на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини | Вчора, 20:33

Організація відпочинку є красномовним прикладом продовлження конкретної співпраці Генконсульства України в Стамбулі, Тернопільської ОДА з турецькими партнерами.

Рекомендації громадянам у зв'язку з підвищеним рівнем забруднення повітря в Малайзії | Вчора, 07:52

В окремих районах м.Куала-Лумпур було зафіксовано небезпечний для здоров'я індекс забруднення повітря продуктами горіння (AQI, Air quality index).

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes