Міністерство закордонних справ України

Київ 16:47

Рекомендації громадянам України у зв’язку із спекою і пожежами в Греції.

13 серпня, 13:37

У зв’язку із аномально високим температурним режимом в Греції (вище 40℃) і масовими пожежами рекомендуємо громадянам України перевіряти перед від’їздом до Греції пожежну ситуацію в місті запланованого відпочинку.

Інтерактивна карта пожежної небезпеки, а також актуальна інформація з розвитку ситуації розміщується на сайті Генерального Секретаріату цивільного захисту Греції (англійською мовою) за посиланням https://www.civilprotection.gr/en.

Також рекомендуємо громадянам України, які вже відпочивають в Греції, відслідковувати інформацію про місця займання, знаходитися у безпечних з точки зору пожежної безпеки місцях, у можливій близькості до води, відслідковувати повідомлення місцевих органів про розвиток ситуації, дотримуватися інструкцій місцевих рятувальних служб, а також враховувати можливі зміни у розкладі руху транспорту.

П’ятий найвищий режим пожежної небезпеки «тривога» введено у регіонах Аттіка, на острові Евія, в окремих районах півострова Пелопонес, Центральної і Північної Греції.

Стан «бойової готовності», що відповідає четвертій категорії небезпеки, оголошено по всій території Греції.

У разі виявлення місць займання повідомляйте пожежну службу Греції за телефоном 199.

У разі загрози життю чи іншої небезпеки телефонуйте на «гарячу лінію» Посольства України в Греції за номером+30 69 327 656 06.

 

Останні новини

У Генконсульстві відкрили дитячу виставку | Вчора, 17:29

14 листопада в Генеральному консульстві відбулося вiдкриття дитячої виставки учнів міжнародної художньої школи Regenbogen - "Моя домівка-Земля". Цей проект проходить під патронатом пані Любові Ярмілко, дружини генерального консула України в Мюнхені.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes