Міністерство закордонних справ України

Київ 19:50

Посол України в Аргентині провів зустріч з Державним секретарем МЗС Аргентини

13 серпня, 21:27

У рамках протокольних заходів, пов’язаних із завершенням перебування в Аргентині, 13 серпня ц.р. Посол України Юрій Дюдін був прийнятий Державним секретарем з питань зовнішніх зносин МЗС Аргентини, Послом Густаво Слаувіненом. На зустрічі також була присутня директор Департаменту Європи аргентинського зовнішньополітичного відомства Кароліна Перес Кольман.

Під час зустрічі були відзначені здійснені за період каденції Посла Ю.Дюдіна в Аргентині заходи з розвитку двосторонніх відносин, а також обговорено актуальну ситуацію в обох країнах та окреслені ключові завдання взаємодії на перспективу після формування нового парламенту та уряду в Україні та проведення загальнонаціональних президентських та парламентських виборів в Аргентині у жовтні ц.р.

Український дипломат висловив вдячність керівництву МЗС Аргентини за позитивну співпрацю, встановлений оперативний контакт та можливість своєчасного донесення позиції нашої держави з найважливіших питань. У свою чергу, Держсекретар Г.Р.Слаувінен високо оцінив діяльність Ю.Дюдіна на посаді керівника української амбасади в Буенос-Айресі та висловив сподівання на підтримання позитивної динаміки контактів з дипустановою у період до та після призначення нового Посла.

Останні новини

До Чанакаллє на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини | Вчора, 20:33

Організація відпочинку є красномовним прикладом продовлження конкретної співпраці Генконсульства України в Стамбулі, Тернопільської ОДА з турецькими партнерами.

Рекомендації громадянам у зв'язку з підвищеним рівнем забруднення повітря в Малайзії | Вчора, 07:52

В окремих районах м.Куала-Лумпур було зафіксовано небезпечний для здоров'я індекс забруднення повітря продуктами горіння (AQI, Air quality index).

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes