Міністерство закордонних справ України

Київ 19:31

Про посвідчення закордонного українця

14 серпня, 10:17

З метою спрощення переказу коштів для сплати за оформлення посвідчення закордонного українця можна використовувати банківські платіжні картки як платіжні засоби у мережі Інтернет,

завдяки чому іноземці/особи без громадянства, власники банківських платіжних карток Visa International, Mastercard Worldwide, Cirrus/Maestro, які звертаються із заявою про надання статусу закордонного українця, можуть переказати кошти за оформлення посвідчення закордонного українця з мінімальною банківською комісією, яка складатиме – 55, 5 грн., незалежно від країни перебування. Здійснити це можна за посиланням: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/ukrcard/.

Також для швидкого доступу до платіжного інтернет-ресурсу українською та англійською мовами додаємо QR-коди:

    

    

Додаткова інформація про оплату за оформлення посвідчення закордонного українця та посилання на згаданий інтернет-ресурс викладені на сайті МЗС України у розділі «Про порядок оформлення і видачі посвідчення закордонного українця» рубрики «Закордонні українці».

Останні новини

До Чанакаллє на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини | Вчора, 20:33

Організація відпочинку є красномовним прикладом продовлження конкретної співпраці Генконсульства України в Стамбулі, Тернопільської ОДА з турецькими партнерами.

Рекомендації громадянам у зв'язку з підвищеним рівнем забруднення повітря в Малайзії | Вчора, 07:52

В окремих районах м.Куала-Лумпур було зафіксовано небезпечний для здоров'я індекс забруднення повітря продуктами горіння (AQI, Air quality index).

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes