Міністерство закордонних справ України

Про посвідчення закордонного українця

14 серпня, 10:17

З метою спрощення переказу коштів для сплати за оформлення посвідчення закордонного українця можна використовувати банківські платіжні картки як платіжні засоби у мережі Інтернет,

завдяки чому іноземці/особи без громадянства, власники банківських платіжних карток Visa International, Mastercard Worldwide, Cirrus/Maestro, які звертаються із заявою про надання статусу закордонного українця, можуть переказати кошти за оформлення посвідчення закордонного українця з мінімальною банківською комісією, яка складатиме – 55, 5 грн., незалежно від країни перебування. Здійснити це можна за посиланням: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/ukrcard/.

Також для швидкого доступу до платіжного інтернет-ресурсу українською та англійською мовами додаємо QR-коди:

    

    

Додаткова інформація про оплату за оформлення посвідчення закордонного українця та посилання на згаданий інтернет-ресурс викладені на сайті МЗС України у розділі «Про порядок оформлення і видачі посвідчення закордонного українця» рубрики «Закордонні українці».

Останні новини

Сергій Кислиця закликав ЮНЕСКО швидко та належним чином реагувати на виклики сьогодення | Вчора, 19:36

13 листопада на пленарному засіданні 40-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО виступив Глава делегації України, заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця.

Презентація літератури на українську тематику в Дакарі | Вчора, 18:36

13 листопада 2019 р. в Університеті третього віку “UNITRA-S” м. Дакар відбулася презентація літератури на українську тематику.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes