Міністерство закордонних справ України

Київ 16:52

Україна представить свої фільми на кінофестивалі у Торонто

14 серпня, 23:08

З 30 серпня по 2 вересня 2019 року відбудуться Дні українського кіно, який третій рік поспіль проходить напередодні Міжнародного кінофестивалю в Торонто (TIFF).

У програмі Днів українського кіно істерн Ярослава Лодигіна "Дике поле", сатирична драма "Донбас" Сергія Лозниці, трагікомедія "Вулкан" Романа Бондарчука, пригодницьке фентезі "Викрадена принцеса" Олега Маламужа і мюзикл "Гуцулка Ксеня" Олени Дем'яненко.

На 44-у Міжнародному кінофестивалі в Торонто (відбудеться 5-15 вересня) буде представлено два українських фільми - антиутопію "Атлантида" Валентина Васяновича (в секції Contemporary World Cinema) і драму "Пофарбоване пташеня" Вацлава Маргоула (в секції Special Presentation). У рамках фестивалю також працюватиме український стенд, який ознайомить відвідувачів із можливостями кіновиробництва в Україні.

Останні новини

Брест. Урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України | Сьогодні, 15:27

19 вересня Консульством України в Бресті провдено урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України, в якому взяли участь представники державних органів влади Бреста і Брестської області, дипломатичного корпусу, культурних, наукових і бізнесових кіл Берестейщини, духовенства,  української громади Берестейщини та Гродненщини.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes