Міністерство закордонних справ України

Київ 19:34

Спрощення переказу коштів для сплати за оформлення посвідчення закордонного українця

15 серпня, 07:19

Дорогі українці Казахстану!

Посольство України в Республіці Казахстан повідомляє, що з метою спрощення переказу коштів для сплати за оформлення посвідчення закордонного українця, МЗС України спільно з ПАТ «Державний ощадний банк України» уклали Договір щодо використання банківських платіжних карток як платіжних засобів у мережі Інтернет, завдяки чому іноземці/особи без громадянства, власники банківських платіжних карток Visa International, Mastercard Worldwide, Cirrus/Maestro, які звертаються із заявою про надання статусу закордонного українця, зможуть переказати кошти за оформлення посвідчення закордонного українця з мінімальною банківською комісією, яка складатиме – 55, 5 грн., незалежно від країни перебування.

Здійснити оплату можна за посиланням: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/ukrcard/.

Детальніше про оформлення посвідчення закордонного українця можна дізнатися у розділі «Про порядок оформлення і видачі посвідчення закордонного українця» рубрики «Закордонні українці» сайту МЗС України за посиланням: https://mfa.gov.ua/ua/about-ukraine/ukrainians-abroad

Додаємо QR-коди для швидкого доступу до платіжного інтернет-ресурсу українською та англійською мовами.  

У разі наявності питань щодо переказу коштів за вищевказаним посиланням, радимо звертатися до Управління з питань закордонних українців та гуманітарного співробітництва МЗС України - тел.: (044) 238-18-51, ел. адреса: uzued@mfa.gov.ua.

 

 

Останні новини

До Чанакаллє на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини | Вчора, 20:33

Організація відпочинку є красномовним прикладом продовлження конкретної співпраці Генконсульства України в Стамбулі, Тернопільської ОДА з турецькими партнерами.

Рекомендації громадянам у зв'язку з підвищеним рівнем забруднення повітря в Малайзії | Вчора, 07:52

В окремих районах м.Куала-Лумпур було зафіксовано небезпечний для здоров'я індекс забруднення повітря продуктами горіння (AQI, Air quality index).

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes