Міністерство закордонних справ України

Київ 17:24

Відбулась зустріч Посла України в Аргентині з керівництвом Групи дружби з Україною у Палаті депутатів Аргентини

15 серпня, 22:19

У рамках протокольних заходів, пов’язаних із завершенням дипломатичної місії в Аргентині, 15 серпня ц.р. Посол України Юрій Дюдін зустрівся з Головою Групи дружби з Україною у Палаті депутатів Національного Конгресу Аргентини Хорхе Енрікесом та очільником Комісії у закордонних справах вказаного органу Корнелією Шмідт-Лієрманн.

Під час зустрічі, яка відбулася в приміщенні Національного Конгресу, український дипломат висловив вдячність Х.Енрікесу та усім членам групи за сприяння у просуванні української тематики в нижній палаті аргентинського парламенту, а також за налагоджену співпрацю з українськими колегами – членами депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Аргентиною у Верховній Раді України 8-го скликання.

Посол України також ознайомив аргентинських законодавців із сучасною внутрішньополітичною та економічною ситуацією в нашій державі та висловив сподівання на продовження співробітництва між вищими законодавчими органами двох країн після початку роботи нового складу Верховної Ради України, формування депутатських груп та фракцій, а також завершення електоральних процесів в Аргентині наприкінці поточного року.

Останні новини

Брест. Урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України | Сьогодні, 15:27

19 вересня Консульством України в Бресті провдено урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України, в якому взяли участь представники державних органів влади Бреста і Брестської області, дипломатичного корпусу, культурних, наукових і бізнесових кіл Берестейщини, духовенства,  української громади Берестейщини та Гродненщини.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes