Міністерство закордонних справ України

Київ 19:55

У рамках Міжнародної культурно-просвітницької поїздки ”Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я” делегація з України відвідала м.Гетеборг

16 серпня, 11:41

15 серпня у м.Гетеборг перебувала українська делегація в складі представників центральних органів виконавчої влади України, органів місцевого самоврядування, керівників закладів освіти, культури, охорони здоров’я.

Поїздка відбулася у рамках Плану спільних заходів Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації ”Серце до серця” на 2016-2021 роки.

Головною метою Міжнародної культурно-просвітницької поїздки ”Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я” є вивчення шведського досвіду в реалізації культурно-гуманітарної та освітньої політики держави.

У рамках зазначеного візиту відбулися зустрічі делегації з Президентом Гетеборзького університету проф.Евою Вібері, викладацьким складом відділу міжнародної співпраці Гетеборзького університету, представницею Посольства України у Королівстві Швеція.

У ході дискусій обговорено ключові напрями українсько-шведського співробітництва в галузі освіти, існуючих професійних програм обмінів студентів та викладачів, підтримку Швецією стипендіальних програм для українських абітурієнтів.

Останні новини

До Чанакаллє на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини | Вчора, 20:33

Організація відпочинку є красномовним прикладом продовлження конкретної співпраці Генконсульства України в Стамбулі, Тернопільської ОДА з турецькими партнерами.

Рекомендації громадянам у зв'язку з підвищеним рівнем забруднення повітря в Малайзії | Вчора, 07:52

В окремих районах м.Куала-Лумпур було зафіксовано небезпечний для здоров'я індекс забруднення повітря продуктами горіння (AQI, Air quality index).

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes