Міністерство закордонних справ України

Київ 10:37

Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський зустрівся з керівництвом та випускниками Львівської бізнес-школи при Українському католицькому університеті

16 серпня, 13:11

16 серпня 2019 року Посол України у Литовській Республіці В.Яценківський провів дружню зустріч у Посольстві України в ЛР з керівництвом та випускниками Львівської бізнес-школи при Українському католицькому університеті, які перебувають у Литві з ознайомчим візитом.  

У ході зустрічі Посол ознайомив українську делегацію із сучасним станом українсько-литовських взаємин у політичній, економічній, бізнесовій, гуманітарній сферах. Гості з України розповіли про діяльність бізнес-школи, освітні та гуманітарні проекти. Сторони також обмінялися думками щодо можливих напрямів подальшої співпраці. Посол відповів на численні запитання української делегації.

Останні новини

Сергій Кислиця закликав ЮНЕСКО швидко та належним чином реагувати на виклики сьогодення | Вчора, 19:36

13 листопада на пленарному засіданні 40-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО виступив Глава делегації України, заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця.

Презентація літератури на українську тематику в Дакарі | Вчора, 18:36

13 листопада 2019 р. в Університеті третього віку “UNITRA-S” м. Дакар відбулася презентація літератури на українську тематику.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes