Міністерство закордонних справ України

Київ 16:53

Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський зустрівся з керівництвом та випускниками Львівської бізнес-школи при Українському католицькому університеті

16 серпня, 13:11

16 серпня 2019 року Посол України у Литовській Республіці В.Яценківський провів дружню зустріч у Посольстві України в ЛР з керівництвом та випускниками Львівської бізнес-школи при Українському католицькому університеті, які перебувають у Литві з ознайомчим візитом.  

У ході зустрічі Посол ознайомив українську делегацію із сучасним станом українсько-литовських взаємин у політичній, економічній, бізнесовій, гуманітарній сферах. Гості з України розповіли про діяльність бізнес-школи, освітні та гуманітарні проекти. Сторони також обмінялися думками щодо можливих напрямів подальшої співпраці. Посол відповів на численні запитання української делегації.

Останні новини

Брест. Урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України | Сьогодні, 15:27

19 вересня Консульством України в Бресті провдено урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України, в якому взяли участь представники державних органів влади Бреста і Брестської області, дипломатичного корпусу, культурних, наукових і бізнесових кіл Берестейщини, духовенства,  української громади Берестейщини та Гродненщини.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes