Міністерство закордонних справ України

Київ 19:45

Візит на лінію окупації в селі Гугутіанткарі (Грузія)

16 серпня, 16:04

16 серпня представники Посольства України в Грузії разом з представниками дипкорпусу, акредитованого в Тбілісі, за організації МЗС Грузії відвідали село Гугутіанткарі Горійського району.

У супроводі Державного Міністра Грузії з питань примирення і громадянської рівності Кетеван Ціхелашвілі, заступника Міністра закордонних справ Грузії Лаши Дарсалія, Голови інформаційного підрозділу Служби безпеки Грузії та керівництва адміністрації регіону Шида Картлі ознайомилися з ситуацією на місці.

7 серпня, в день 11-тих роковин початку російсько-грузинської війни 2008 року, окупаційний режим РФ відновив у цьому селі роботи з бордерізації окупаційної лінії, яка відділяє Цхінвальський регіону від решти Грузії. Російські військові встановлюють дротяні огорожі між селом Гугутіанткарі та селом Бісеві, які знаходяться за лінією поділу. У цей четвер вони перемістилися від лінії поділу вглиб Гугутіанткарі, на територію, що знаходиться під контролем Грузії. Окрім того, бордерізація може залишити село Гугутіанткарі без резервуара, який забезпечує водою присадибні дідянки місцевих жителів.

Перебуваючи на лінії окупації в селі Гугутіанткарі Перший секретар Посольства П.Богдан зробив заяву про те, що нещодавно ми відзначали 11-ті роковини початку агресії росії проти Грузії, а сьогодні ми стоїмо біля лінії окупації, де  російські агресивні сили знову продовжують окуповувати територію Грузії. Хочу зазначити, що український народ стоїть поруч з грузинським народом. Україна ще раз висловлює підтримку суверенітету і територіальної цілісності Грузії і вимагає від російської федерації вивести окупаційні війська з Грузії та України, а також повністю виконати всі зобов'язання, передбачені угодою про припинення вогню 2008 року»

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes