Міністерство закордонних справ України

Київ 20:33

Візит делегації Міністерства аграрної політики та продовольства України до Республіки Казахстан

19 серпня, 08:49

20-22 серпня 2019 року заплановано візит делегації Міністерства аграрної політики та продовольства України на чолі з в.о. Міністра О.Трофімцевою до Республіки Казахстан, в рамках якого у дво- та багатосторонньому форматах передбачається проведення зустрічей з керівництвом Міністерства сільського господарства РК Республіки Казахстан, АТ «Національний холдинг «КазАгро», профільними комітетами Національної палати підприємців РК «Атамекен», AT «КазАгроФінанс»,НАТ «Національний аграрний науково-освітній центр»; АТ «Аграрна кредитна корпорація»; представниками бізнес асоціації РК. 

До складу української делегації входитимуть також Голова Ради з питань експорту продовольства (UFEB) Шаповал Б.С., Віце-президент Асоціації виробників молока України Дикун Л.Є., асистент в.о. Міністра Гречаник А.М.

Основні теми для обговорення:

-  актуальні питання українсько-казахстанської співпраці у галузі сільського господарства, у т.ч. розширення обсягів і номенклатури поставок агропродовольчих товарів на ринки обох країн, усунення технічних бар'єрів у торгівлі;

- розвиток відносин у м'ясо-молочній промисловості (створення науково- практичних центрів розвитку галузі, запуск вузькоспеціалізованих навчальних програм для молодих фахівців, створення центрів ветеринарного обслуговування та лабораторно-дослідних баз, презентація відповідних проектів та інше).

У рамках візиту О.В.Трофімцевої до РК передбачається її інтерв’ю телеканалу «Atameken Business Channel».

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes