Міністерство закордонних справ України

Київ 19:48

Зустріч українських дипломатів з представниками офісу у міжнародних справах Народного Уряду провінції Гуандун

15 серпня, 00:00

Дипломати Генерального консульства України в місті Гуанчжоу 15 серпня 2019 року провели перемовини з представниками офісу у міжнародних справах Народного Уряду провінції Гуандун.

З китайської сторони на зустрічі були присутні: керівник відділу морських справ та зовнішньої безпеки пан Є Лян, Заступник керівника відділу консульських справ пані Ма Юе, Заступник керівника відділу азійських справ пан Лі Хонгхві та інші.

Українську сторону представили: консул Дмитро Камков та консульський агент Микита Мартинов.

В ході перемовин представники обох країн високо оцінили рівень двосторонніх відносин на консульському напрямку й в цілому позитивну динаміку консульських відносин між сторонами, про що, зокрема, свідчить нещодавній візит представників офісу у міжнародних справах Народного Уряду провінції Гуандун до України.

Пан Є Лян також звернув увагу на необхідності проведення регулярних зустрічей з українськими дипломатами з метою розвитку й поглиблення співробітництва між сторонами.

Дмитро Камков в свою чергу запевнив співрозмовників у готовності українського диппредставництва до сприяння китайським громадянам на всіх напрямках діяльності установи та попросив створити аналогічні умови по відношенню до громадян України, що проживають на території провінції Гуандун.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes