Міністерство закордонних справ України

Київ 05:36

Посол М.Ф.Бродович здійснив регіональну поїздку до м.Нова Горіца

19 вересня, 17:48

Сьогодні, 19 вересня, Посол М.Ф.Бродович здійснив регіональну поїздку до м.Нова Горіца, де провів зустріч з мером міста Клеменом Міклавічем, а також представниками муніципалітету та наукових кіл.

У ході зустрічі було обговорено перспективні напрямки двостороннього співробітництва між містами Нова Горіца та Івано-Франківськ, зокрема приділено окрему увагу можливим двостороннім контактам на рівні глав місцевих адміністрацій, що сприятиме подальшому посиленню економічних та туристичних зв’язків.

Відзначено належний рівень співробітництва між Університетом Нової Горіци та Прикарпатським національним університетом ім. В.Стефаника, а також позитивно відзначено цьогорічну поїздку до України Проректора з наукової роботи Університету Нової Горіци М.Франко, за результатами якої було укладено угоди про співробітництво Університету Нової Горіци з КНУ ім. Т. Шевченка та КПІ ім. Ігоря Сікорського. Наголошено на обопільній зацікавленості у подальшому посиленні наукових контактів між вищими навчальними закладами наших держав.

З метою збереження спільної історичної та культурної пам’яті узгоджено почерговість дій задля реконструкції пам’ятника українським воїнам 20-го Станіславського полку, який було встановлено у 1917 р. у лісі Пановець, м.Нова Горіца, та відновлення пам’ятника 22 Чернівецькому військовому формуванню.

Останні новини

Зустріч Генерального консула Лариси Герасько з українською громадою штату Міннесота | Вчора, 22:40

15 жовтня відбулася зустріч Генерального консула Лариси Герасько з українською громадою штату Міннесота, а також виїзне консульське обслуговування громадян України. Відбувся обмін думками про потреби громади та напрямки співробітництва у найближчій перспективі, зокрема у сфері культури та освіти у суботніх українських школах. Школи будуть долучатися до пілотного освітнього проекту, започаткованого Малою академією наук України. Генеральний консул передала Директору школи навчальні посібники, карти, абетки та українські книги для навчання дітей.Крім того, було відвідано українську греко-католицьку церкву святого Константина та при ній музей українського мистецтва з цікавою колекцією фотографій українських церков з усього світу.Щира подяка усім, хто долучився вчора до нас та за теплий прийом! Слідкуйте за нашою сторінкою щоб дізнатись коли буде наступне виїзне консульське обслуговування в Міннеаполісі.

Своїм черговим рішенням Виконавча рада схвалила розгортання Секретаріатом ЮНЕСКО комплексного моніторингу ситуації в тичасово окупованому Росією Криму | Вчора, 18:59

16 жовтня 2019 р. в рамках 207-ї  сесії Виконавчої ради ЮНЕСКО на засіданні Комісії з питань програми та зовнішніх зносин було ухвалено одинадцяте рішення «Моніторинг ситуації в Автономній Республіці Крим (Україна)»

У Норвегії успішно відбулася перша торговельна місія України за участі провідних українських IT-компаній | Вчора, 18:33

Представники 15 провідних компаній українського IT-сектору відвідали м. Осло 8-11 жовтня 2019 року у складі першої торговельної місії України в Норвегію, організованої Oфісом з просування експорту України, IТ Ukraine Association та Посольством України в Норвегії у взаємодії з іншими партнерами.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes