Міністерство закордонних справ України

У Вільнюсі відбувся показ циклу документальних фільмів “Неzламні”

19 вересня, 17:59

17 вересня 2019 року Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський, разом зі співробітниками Посольства, взяв участь у показі циклу документальних фільмів “Неzламні”, організованим литовськими активістами.

Серія документальних фільмів, що були зняті Правозахисною групою “СІЧ”, розповідає історію трьох жінок, які через свою патріотичну позицію стали жертвами російської агресії та потрапили у полон до бойовиків.

На показі були присутні режисер фільму Ольга Божко (Волинська), директор правозахисної групи “СІЧ” Дмитро Рева та одна з героїнь циклу Ганна Ільющенкова, яка після поранення та полону перебувала в Литві на реабілітації у 2014 році.

У заході взяли участь Міністр оборони Литви Раймундас Каробліс, керівництво міністерства оборони та Збройних сил Литви, депутати литовського парламенту, представники Міністерства культури Литви, литовські журналісти, волонтери та військовослужбовці, представники української громади.

У своєму виступі Посол України щиро подякував Литовській державі, народу Литви за підтримку та допомогу, яка ними надається з початку російської агресії, а також наголосив на надзвичайній важливості роботи, що її проводять українські активісти з метою донесення інформації про наслідки російської агресії на Сході України.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes