Міністерство закордонних справ України

Київ 11:45

Посол М.Бродович здійснив регіональну поїздку до м.Толмін

04 жовтня, 18:52

В рамках реалізації проєкту з вшанування пам'яті українців, які загинули в роки Першої світової війни на території Словенії, Посол здійснив регіональну поїздку до м.Толмін.

Разом із представником муніципалітету А.Компарою та істориком-науковцем С.Радовановічем було відвідано три об'єкти: бункер штаб-квартиру австро-угорської армії, церкву Святого Духа, яку було побудовано у 1916 р. на знак вшанування пам'яті загиблих солдат, а також кладовище Лоче, де поховані наші співвітчизники, які воювали у складі австро-угорської армії. Всі три об'єкти включені до проєкту "Дорога миру" (Pot miru).

За результатами зустрічі було досягнуто домовленостей консолідувати спільні зусилля задля відновлення історичних пам'ятних місць, щоб віддати шану тим загиблим, які ціною свого власного життя боролися за світле та мирне майбутнє наступних поколінь.

Останні новини

У Генконсульстві відкрили дитячу виставку | Вчора, 17:29

14 листопада в Генеральному консульстві відбулося вiдкриття дитячої виставки учнів міжнародної художньої школи Regenbogen - "Моя домівка-Земля". Цей проект проходить під патронатом пані Любові Ярмілко, дружини генерального консула України в Мюнхені.

16 листопада відзначається День створення ЮНЕСКО | Вчора, 09:37

Цього дня 1945 року було ухвалено Статут  ЮНЕСКО – спеціалізованої установи ООН, місія якої полягає у сприянні зміцненню миру і безпеки шляхом розвитку співробітництва народів у галузі освіти, науки і культури.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes