Міністерство закордонних справ України

Київ 12:23

При Посольстві України в Катарі започатковано Дні української мови та українознавства для дітей.

15 жовтня, 11:34

11 жовтня 2019 року у Посольстві України в Катарі відбувся день української мови на українознавства для дітей-громадян України, що проживають у Катарі. Зайняття були проведені українськими вчителями з числа нашої громади в Катарі, які погодилися долучитися до реалізації проекту на волонтерських захадах.

Дітки мали змогу не лише продемонструвати свої знання щодо рідної України та української мови, але й знайти собі нових друзів, а батьки мали приємну нагоду поспілкуватися у колі співвітчизників.

Також приємним сюрпризом для дітей став візит до Посольства представників Національного Олімпійського Комітету України Олександра Давиденка, Івана Бондарчука та бронзової медалістки Олімпійських Ігор у Сіднеї 2000р. Анни Сорокіної. Представники НОК України, які перебувають у Катарі у складі Української команди на Всесвітніх Пляжних Іграх, презентували українським діткам пам'ятні подарунки!

Останні новини

У Генконсульстві відкрили дитячу виставку | Вчора, 17:29

14 листопада в Генеральному консульстві відбулося вiдкриття дитячої виставки учнів міжнародної художньої школи Regenbogen - "Моя домівка-Земля". Цей проект проходить під патронатом пані Любові Ярмілко, дружини генерального консула України в Мюнхені.

16 листопада відзначається День створення ЮНЕСКО | Вчора, 09:37

Цього дня 1945 року було ухвалено Статут  ЮНЕСКО – спеціалізованої установи ООН, місія якої полягає у сприянні зміцненню миру і безпеки шляхом розвитку співробітництва народів у галузі освіти, науки і культури.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes