Міністерство закордонних справ України

Київ 20:54

Комісія у закордонних справах та національної оборони Палати Депутатів Національного Конгресу Бразилії прийняла Заяву на підтримку України.

13 листопада, 20:56

12 листопада ц.р. Комісія у закордонних справах та національної оборони Палати Депутатів Національного Конгресу Бразилії під головуванням депутата Едуардо Болсонаро прийняла Заяву на підтримку України, у зв’язку з проведенням Російською Федерацією у вересні цього року так званих «місцевих виборів» на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим (АРК) і в місті  Севастополі.

Проект Заяви представив депутат Клаудіо Кажаду, Голова парламентської Групи «Бразилія-Україна».

Підтримка Комісії була висловлена у відповідь на Звернення Верховної Ради України від 11 вересня ц.р. щодо невизнання легітимності так званих «місцевих виборів», проведених Російською Федерацією на тимчасово окупованій території АРК і в місті  Севастополі, а також «на основі міцної історії  співробітництва у різних галузях, - від торгівлі до обміну у сфері технологій, культурі і туризмі».

Цією Заявою Комісія у закордонних справах та національної оборони Палати Депутатів висловила «свою підтримку народові України і його праву на мир, самовизначення та територіальну цілісність, у зв’язку з проведенням Російською Федерацією місцевих виборів на окупованих територіях Криму та у місті Севастополь».

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes