Міністерство закордонних справ України

Київ 10:42

Зустріч Тимчасового повіреного Володимира Боєчка та співробітників апарату ВАТ при Посольстві з новопризначеним Міністром оборони Республіки Молдова Віктором Гайчуком

11 грудня 2019, 18:07

10 грудня 2019 року відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Республіці Молдова Володимира Боєчка та співробітників апарату ВАТ при Посольстві України в РМ з новопризначеним Міністром оборони Республіки Молдова Віктором Гайчуком.

З молдовської сторони у зустрічі взяли участь також державний секретар Міністерства оборони РМ А.Фондос, начальник Головного штабу Національної армії РМ бригадний генерал І.Горган, начальник управління міжнародного співробітництва підполковник Т.Іонел, начальник управління воєнної політики і оборонного планування полковник Г.Оарзу, директор агенції забезпечення ресурсами і управління майном полковник С.Войну, начальник управління логістики Головного штабу Національної армії РМ полковник Ю.Брума, представники прес-служби Міністерства оборони РМ.

В ході зустрічі сторони обговорили аспекти двостороннього співробітництва в галузі оборони, регіональну безпекову ситуацію, поінформували про хід та напрямки розвитку і реформування збройних сил обох держав.

В.Боєчко і В.Гайчук відмітили позитивну динаміку двостороннього військового і військово-технічного співробітництва, окреслили перспективні напрямки активізації і поглиблення двосторонніх зв’язків, зокрема, що стосується спільної підготовки військовослужбовців у рамках проведення багатонаціональних навчань, спільної участі у міжнародних миротворчих операціях, обміну досвідом у правовій, медичній та психологічній сферах.

Останні новини

Звернення Президента з нагоди Дня соборності України | Сьогодні, 10:16

Дорогі українці! Рівно 101 рік тому відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольних змагань.

22 січня – День Соборності України | Сьогодні, 10:14

Це свято відзначається щороку у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes