Міністерство закордонних справ України

Київ 10:27

Литовську Республіку з робочим візитом відвідав Співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з ЛР Ігор Гузь

11 грудня 2019, 20:30

10-11 грудня ц.р., за організаційного сприяння Посольства України в ЛР, відбувся робочий візит до Литовської Республіки Співголови депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з ЛР, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, народного депутата України І.Гузя.

10 грудня у приміщенні Посольства України в ЛР відбулась робоча зустріч І.Гузя з Послом України у Литві Володимиром Яценківським та відповідальними співробітниками дипустанови.

11 грудня, за участі Посла України в ЛР, відбулись окремі робочі зустрічі І.Гузя з Президентом Асоціації литовських муніципалітетів Міндаугасом Сінкявічюсом та Директором цієї Асоціації Ромою Жакатєнє, з Заступником голови комітету Сеймаса ЛР із сільськогосподарських питань Казісом Старкявічюсом та членом цього ж Комітету Аурімасом Гадзюнасом, заступником Голови групи з міжпарламентської співпраці Сеймаса ЛР з Україною Лаурінасом Кащюнасом, Головою Комітету Сеймаса ЛР з питань державної адміністрації та місцевого самоврядування Гуодою Бурокєнє та депутатом Сеймаса ЛР Томасом Томілінасом.

Під час зустрічей сторони констатували активну та взаємовигідну співпрацю України та ЛР у різних сферах міждержавного співробітництва, було здійснено обмін думками з актуальних питань двостороннього порядку денного міжпарламентських взаємин на найближчу перспективу.

Під час візиту окрему увагу було приділено питанням розвитку та активізації співробітництва між регіонами та органами місцевої влади двох країн.

Останні новини

Звернення Президента з нагоди Дня соборності України | Сьогодні, 10:16

Дорогі українці! Рівно 101 рік тому відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольних змагань.

22 січня – День Соборності України | Сьогодні, 10:14

Це свято відзначається щороку у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes