Міністерство закордонних справ України

Київ 06:15

Набула чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про умови взаємних поїздок громадян

01 серпня 2012, 09:01

1 серпня ц.р. набула чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про умови взаємних поїздок громадян. Угода передбачає безвізовий порядок поїздок громадян України та Турецької Республіки, які в’їжджатимуть на територію держави іншої сторони на строк до 30 днів з дати в’їзду за умови, що загальний термін їх перебування на території держави іншої сторони не перевищуватиме 90 днів протягом 6 місяців з дати першого в’їзду.

Водночас, громадяни держави однієї сторони, які мають намір перебувати на території держави іншої сторони більше максимального строку перебування без віз, передбаченого Угодою, або з метою працевлаштування, об’єднання з родиною чи навчання повинні отримати візу відповідно до законодавства держави перебування.

Проїзними документами, дійсними для поїздок громадян України в Турецьку Республіку на умовах згаданої Угоди, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини, посвідчення особи моряка (за наявності запису у судновій ролі або витягу з неї) та посвідчення члена екіпажу літака (за наявності запису в декларації/польотному завданні).

Рекомендуємо ознайомитися також з інформацією щодо режиму перебування громадян України на території Туреччини та умов відвідання України іноземцями.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes