Міністерство закордонних справ України

У Посольстві України в РП відбулася зустріч з українськими студентами, які перебували у м.Варшава в рамках програми ЄС «Молодь в дії»

10 липня 2013, 18:31

Посол України в РП М.Мальський зустрівся з студентами та професорсько-викладацьким складом Львівського національного університету імені Івана Франка та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, які перебували у м.Варшава в рамках програми ЄС «Молодь в дії».

Під час зустрічі студентську молодь було ознайомлено з основними напрямками українсько-польського співробітництва, актуальним станом співпраці у контексті підтримки нашим сусідом євроінтеграційних прагнень України. М.Мальський ознайомив присутніх з широким спектром освітніх програм, що реалізуються в Польщі для студентів з країн Центрально-Східної Європи, зокрема й України.

У заході також взяли участь Сенатор РП А.Поцей, Директор урядового Фонду розвитку системи освіти РП Т.Братек, Директор Інституту міжнародних відносин Варшавського університету проф. Е.Галіжак, координатори  проекту:  від ЛНУ ім. І.Франка – доц. кафедри Міжнародних відносин Р.Калитчак; від Варшавського університету –  Л.Голота, С.Юраш, дипломати Посольства.

Під час перебування у м.Варшава українські студенти відвідали Сейм та Сенат РП, провели зустрічі в Раді міста Варшави та інтеграційні зустрічі з студентами Варшавського університету.

11 липня ц.р. відбувся товариський футбольний матч між командами української та польської молоді.

13 липня ц.р. організовано круглий стіл на тему: «ЄС для України. Україна для ЄС», у рамках якого відбулася жвава дискусія. Учасники проекту «Молодь в дії» підписали спільну декларацію про співробітництво.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes