Міністерство закордонних справ України

Київ 18:13

Заява українських дипломатів в Нідерландах

21 лютого 2014, 19:17

Трагічні події в Україні останніх місяців, а особливо останніх днів, які не мали прецедентів в новітній історії України і масштаб яких важко збагнути, не повинні залишити байдужим жодного громадянина нашої держави.

Наш громадянський обов'язок вимагає висловлювати свою позицію. І ми, українські дипломати Посольства України в Королівстві Нідерланди, закликаємо тих, від кого залежить доля нашої батьківщини і народу, зробити усе можливе для збереження миру і злагоди в Україні та недопущення повторення насильства і кровопролиття, заради світлої пам’яті тих, хто загинув, відстоюючи своє право на гідне та мирне європейське майбутнє.

Рішуче засуджуємо будь-які заяви чи дії, що мають на меті зруйнувати соборність нашої держави та єдність українського народу.

Запевняємо, що й надалі, разом з нашими колегами-дипломатами працюватимемо над розбудовою вільної та незалежної України, яка є невід'ємною частиною Європи.

Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих і поділяємо їх сум.

В цей момент нам важко висловити нашу скорботу словами – вона занадто велика. Цими трагічними днями загинув у Києві наш друг та колега Андрій Черненко, який працював в Посольстві України в Нідерландах в 2008-2012 рр. Наші серця та думки сьогодні з його родиною – дружиною Оленою та семимісячною донькою Яною.


Колектив Посольства України в Нідерландах

Останні новини

19 жовтня 2018 року в Нідерландах відбулася презентація інвестиційного потенціалу України | 22 жовтня, 16:49

19 жовтня 2018 року в Королівському індустріальному клубі в Амстердамі за сприяння Посольства України в Нідерландах відбулася презентація інвестиційного потенціалу України під гаслом «Invest in Ukraine now. Innovation and opportunity». Спікерами на заході виступили колишній міністр аграрної політики та продовольства, співголова Українсько-нідерландської ділової ради Олексій Павленко та Голова наглядовоі ради Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, радник Прем'єр-міністра України Данило Білак.Спікери ознайомили учасників заходу зі станом реформ в Україні, діловим кліматом, наявними інструментами сприяння міжнародній торгівлі та перспективними галузями для інвестицій в українську економіку.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes