Міністерство закордонних справ України

Київ 10:24

Вшанування пам'яті жертв Голодомору в Токіо

25 листопада 2014, 02:46

23 листопада відбувся поминальний реквієм пам'яті жертв Голодомор'у в Україні, а також запалення свічок, викладених у формі національного гербу в пам’ять Героїв України

Близько 50 українців та їх друзів, а також дипломатичний корпус Посольство України в Японії/Embassy of Ukraine to Japan/在日ウクライナ大使館 взяли участь у поминальній службі пам’яті жертв Голодомору, організованій місією Української Православної Церкви Київського Патріархату St. Jude Ukrainian Orthodox Mission, Tokyo . У заході також взяли участь Посол України в Японії Ігор Харченко, представники духовенства Римо-католицької та Англіканської церкви Японії.


На заході було багато присутніх дітей і у своєму зверненні до мирян, настоятель УПЦ КП отець Павло Королюк приділив увагу важливості виховання дітей, їх навчанню подій та історії, яка б вона не була гіркою та важкою; адже знаючи правду про події вони будуть розуміти зло та біль, які є у світі та зможуть захистити себе в майбутньому.
Посол України в Японії І.Харченко у своєму зверненні зазначив, що сьогодні в Україні втрачають людей тому, що режим, який в мирний час виморював українців голодом, сьогодні вбиває, сподіваючись, що може схилити, але українці пам'ятають про всіх загиблих під час Голодомору і тих, які загинули нещодавно тому, що відчувають силу і продовжують боротись; Україна й українці обов'язково переможуть.
У другій частині українська громада в Японії «Краяни» та всі присутні запалили 120 свічок та виклали їх у формі гербу України, що палав у центрі столиці Японії поруч з Токійською вежею.


Для допомоги бійцям Добровольчого українського корпусу було зібрано більше 10000 гривень.
Українці Японії та місія УПЦ КП вдячні вірянам церкви Святого Альбана Англіканської церкви в Токіо за безкоштовне надання приміщення для проведення панахиди, а також регулярних Богослужінь.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes