Міністерство закордонних справ України

Україна та Норвегія розвиватимуть співпрацю на міжрегіональному рівні – поїздка Посла України у Норвегії до фюльке Руґалан

21 червня 2017, 19:23

15-17 червня 2017 року Посол України у Королівстві Норвегія Вячеслав Яцюк здійснив регіональну поїздку до фюльке Руґалан. У рамках поїздки Посол України провів зустрічі з мером фюльке Сольвейг Еге Тенгесдал та мером міста Ставангер Крістіне Саген Хельго. Норвезькою стороною висловлено заінтересованість у налагодженні зв’язків з українськими регіонами, відзначено готовність до поглиблення взаємовигідної співпраці, у тому числі на основі нової платформи двосторонньої взаємодії – Українсько-норвезького діалогу з питань європейської інтеграції.

Перспективні напрями активізації українсько-норвезького співробітництва на міжрегіональному рівні були також обговорені під час зустрічей Посла України з керівництвом низки норвезьких агентств та організацій, що працюють у регіоні, зокрема, NORWEP, PETRAD, NSCC, Nofima, Innovation Norway та ін. Новим можливостям для взаємовигідної співпраці в енергетичній сфері була присвячена зустріч Вячеслава Яцюка з керівництвом нафтогазової компанії Статойл.

Окремим важливим заходом поїздки стала зустріч Посла України та дипломатів Посольства з активістами української громади Руґалан та представниками місцевих громадських організацій. Недільній школі при місцевій спілці українців було передано комплект найновіших шкільних підручників та посібників. У рамках регіональної поїздки Посла України у Норвегії до фюльке Руґалан також було проведене виїзне консульське обслуговування.

 

Останні новини

Брифінг правозахисників міжнародної неурядової організації Human Rights House Foundation в Посольстві України в Норвегії | 22 березня, 14:15

21 березня 2019 року в Посольстві України в Королівстві Норвегія відбувся брифінг правозахисників міжнародної неурядової організації Human Rights House Foundation щодо ситуації з дотриманням прав людини в Криму.

Дільнична виборча комісія з виборів Президента України закордонної виборчої дільниці № 900064 (Осло, Королівство Норвегія) розпочала свою роботу | 15 березня, 19:22

Повідомляємо, що з 14 березня 2019 року в приміщенні Посольства України в Королівстві Норвегія розпочала роботу дільнична виборча комісія (ДВК) з виборів Президента України (31 березня 2019 року) закордонної виборчої дільниці № 900064 (Осло, Королівство Норвегія).

Презентація «Монументальна Шевченкіана» в Посольстві України в Норвегії | 12 березня, 19:07

З нагоди Шевченківських днів 10 березня 2019 року в Посольстві України в Королівстві Норвегія відбулася зустріч представників української громади в Норвегії та працівників Посольства з українським дослідником Русланом Теліпським.

Вибори Президента України 31 березня 2019 року – роз'яснення щодо реалізації громадянами України виборчих прав на території Норвегії | 06 березня, 19:02

Шановні громадяни України! У зв’язку з черговими виборами Президента України 31 березня 2019 року пропонуємо Вашій увазі більш докладні роз’яснення щодо реалізації Ваших виборчих прав на території Норвегії.

Наша спільна мета – змусити агресора поважати міжнародне право і відмовитися від своїх агресивних дій, – зустріч Володимира Гройсмана з Главою Уряду Норвегії Ерною Солберг | 28 січня, 16:18

Cпільна мета всієї міжнародної спільноти – змусити країну-агресора поважати міжнародне право і відмовитися від своїх агресивних дій, повернутися в свої кордони, повернути полонених українських моряків і українські судна в Україну. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спільної прес-конференції з Главою Уряду Норвегії Ерною Солберг. Глави урядів підбили підсумки перемовин, які відбулися сьогодні в Осло в рамках візиту Володимира Гройсмана до Королівства Норвегія.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes