Міністерство закордонних справ України

Київ 13:01

Український фільм отримав нагороду VI Йорданського міжнародного кінофестивалю

13 вересня 2018, 12:15

12 вересня у Королівському культурному центрі відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу короткометражних фільмів, проведеного в рамках Йорданського міжнародного кінофестивалю, що проходив з 6 по 12 вересня в Аммані. Протягом п’яти конкурсних днів професійне журі переглянуло та оцінило понад 20 фільмів із різних куточків світу, у тому числі, дві стрічки з України.

Конкурс передбачав вісім номінацій: найкращий фільм, режисура, актор / акторка, сценарій, операторська робота, монтаж, музика та найкращий йорданський фільм. Стрічка українського режисера Ігора Парфьонова під назвою «The Outcast» про нелегкий вибір людини, в руках якої опинилося життя немовляти, виграла у номінації за найкращу музику.

Нагороду у вигляді золотої статуетки «Петра» із рук Міністра культури Басми Нсур під час урочистої церемонії отримав Посол України в Йорданії Сергій Пасько. Посольство щиро вітає нашого режисера та всю команду із здобутою перемогою і зичить їм натхнення та наснаги у творчій діяльності.

Останні новини

В Аммані пройшов Вечір української пісні та поезії | 02 грудня, 15:47

За підтримки Міністерства закордонних справ України та Посольства України в Йорданії у столиці Королівства у культурному центра «Зага» вже вдруге відбувся Вечір української пісні та поезії.

28.11.2019 прийом громадян проводитися не буде | 27 листопада, 10:39

Шановні відвідувачі консульського підрозділу Посольства! У зв’язку з ремонтними роботами консульський прийом 28.11.2019 т Посольством не проводитиметься.  

У Посольстві запалили Свічку Пам’яті | 21 листопада, 19:31

На вшанування жертв геноциду українського нагороду – Голодомору 1932 – 1933 років – у Посольстві України в Йорданії співробітники дипустанови разом з представниками громади запалили Свічку Пам’яті.

День Гідності і Свободи у Посольстві України в Йорданії | 21 листопада, 18:51

Сьогодні українська громада в Йорданії зібралася у приміщенні Посольства України в  Аммані, щоб відзначити День Гідності та Свободи України та віддати шану мужності й патріотизму усіх тих, хто став на захист прав і свобод людини, демократичних цінностей та національних інтересів нашої держави.

У Посольстві України відзначили річницю вигнання нацистів з України | 30 жовтня, 20:13

У приміщенні Посольства України в Йорданії разом з українською громадою відбувся меморіальний захід на відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes