Міністерство закордонних справ України

Візит Міністра закордонних справ Данії А.Самуельсена в Україну

31 січня 2017, 12:30

30-31 січня 2017 року в Україні з робочим візитом перебуватиме Міністр закордонних справ Королівства Данія Андерс Самуельсен.

Візит сприятиме поглибленню українсько-данського політичного діалогу та окреслить нові напрямки подальшої двосторонньої співпраці, у т.ч. у контексті залучення допомоги Данії для реалізації системних реформ у нашій державі.

Важливою складовою програми візиту має стати спільна поїздка глав українського та данського зовнішньополітичних відомств у мм.Дніпро та Маріуполь, у т.ч.  з метою отримання актуальної інформації про ситуацію в районі проведення АТО, стан імплементації Мінських домовленостей, масштаби російської агресії проти України.

 * * *

З питань акредитації на висвітлення заходів у рамках візиту до м. Маріуполь та на прес-конференцію Міністрів закордонних справ України і Данії П.Клімкіна та А.Самуельсена прохання звертатися до:

-              Начальника відділу прес-служби управління з питань преси та інформації Маріупольської міськради Ольги Ігнатової, тел. +38 096 926 43 66, obwsvyaz@gmail.com;

-              Начальника інформаційно-аналітичного відділу управління з питань преси та інформації Маріупольської міськради Віталія Фальковського, +38 097 151 25 17.

Увага! Акредитація проводиться до 16.00, 30.01.2017 року.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes