Міністерство закордонних справ України

Київ 08:20

Зміни. Прес-конференція Міністрів закордонних справ України та Норвегії

04 вересня 2018, 15:10

4-6 вересня 2018 року в Україні з робочим візитом перебуватиме Міністр закордонних справ Королівства Норвегія Іне Сьорейде.

Метою візиту Глави зовнішньополітичного відомства Норвегії є подальша розбудова українсько-норвезького співробітництва у повній відповідності до відносин рівня міждержавного партнерства.

У рамках візиту заплановано проведення переговорів керівників зовнішньополітичних відомств України та Норвегії. Важлива увага під час переговорів приділятиметься розбудові політичного діалогу, зміцненню позитивної динаміки торговельно-економічних відносин, залученню норвезьких інвестицій, а також ефективній реалізації проектів допомоги Уряду Норвегії у здійсненні реформ в Україні.

Крім того, Міністри приділять увагу поглибленню взаємодії з метою протидії загрозам в Європі, у т.ч. обговорюватимуться шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі, спричиненого російською агресією.

 

Прес-служба МЗС оголошує акредитацію на висвітлення прес-конференції та протокольної фото-, відеозйомки переговорів за телефонами: 238-17-20 та 238-15-76.

Завершення акредитації: 04 вересня о 14:00 год.

Місце проведення: МЗС України, Михайлівська пл., 1,  вхід через під’їзд № 3.

 

15:00 - Протокольна фото-, відеозйомка переговорів Міністрів закордонних справ України та Норвегії Павла Клімкіна та Іне Сьорейде.

(запрошуються тільки фото- та відеооператори)

(Михайлівська пл., 1, МЗС України, 6 поверх).

Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 14:45.

 

15:30 - Спільна прес-конференція Міністра закордонних справ України П.Клімкіна  та Міністра закордонних справ Королівства Норвегія Іне Сьорейде.

Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 15:00.

 

Увага! Можливі зміни у часі проведення заходів, просимо слідкувати за веб-сайтом МЗС України. Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт громадянина України та діюче журналістське посвідчення (видане редакцією). Представники ЗМІ, які не були акредитовані, не зможуть взяти участь у заході. Дякуємо за розуміння!

Найближчі події

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes