Міністерство закордонних справ України

Коментар Речниці МЗС України Катерини Зеленко щодо неприпустимості відвідування громадянами України окупованих територій Азербайджану і Грузії у порушення законодавства цих країн

27 вересня, 12:00

У зв’язку з неодноразовими зверненнями наших партнерів хотіли б нагадати, що на веб-сторінці МЗС розміщено інформацію щодо порядку в’їзду/виїзду громадян України на/з території іноземних держав.

Це, зокрема, стосується порядку в’їзду на окуповану територію Нагірного Карабаху (Азербайджанська Республіка) і прилеглих до нього районів, а також порядку в’їзду на окуповану територію Абхазії та Цхінвальського регіону/Південної Осетії (Грузія).
Україна незмінно підтримує суверенітет і територіальну цілісність Азербайджанської Республіки і Грузії у межах їх міжнародно визнаних кордонів.
Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України при прийнятті рішення відвідати окуповані території Нагірного Карабаху, Абхазії та Цхінвальського регіону/Південної Осетії, а також прилеглих до них районів керуватися законодавством Азербайджанської Республіки і Грузії.
Порушення цього законодавства тягне за собою адміністративну і кримінальну відповідальність.
Під час здійснення будь-яких закордонних подорожей також рекомендуємо користуватися створеним МЗС сервісом добровільної реєстрації українських громадян під час подорожей за кордон – «ДРУГ».

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes