Міністерство закордонних справ України

Київ 21:11

Заява МЗС стосовно акцій підтримки України в Російській Федерації (укр./рос.)

01 травня 2014, 19:00

У Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах Російської Федерації сьогодні відбулися численні акції на підтримку України та проти збройної агресії, яку чинить Кремль стосовно Української держави.

Висловлюємо вдячність тисячам чесних людей Росії, які засуджують агресивну мілітаристську політику російського керівництва.

Але вияви солідарності з Україною і нашим народом зазнають переслідувань.

Ми рішуче засуджуємо затримання і брутальне переслідування російською поліцією громадян своєї держави лиш за те, що вони підтримали Україну та публічно виступили за мир.

Це - чергове свідчення порушень основоположних прав і свобод людини в Російській Федерації, а також прогресування в лавах російської влади разючої антиукраїнської істерії.

***

Заявление МИД касательно акций в поддержку Украины в Российской Федерации

В Москве, Санкт-Петербурге и других городах Российской Федерации сегодня прошли многочисленные акции в поддержку Украины и против вооруженной агрессии, которую осуществляет Кремль относительно Украинского государства.

Выражаем благодарность тысячам честных людей России, которые осуждают агрессивную милитаристическую политику российского руководства.

Но изъявления солидарности с Украиной и нашим народом подвергаются преследованиям.

Мы решительно осуждаем задержание и брутальное преследование российской полицией своих же граждан лишь за то, что они поддержали Украину и публично высказались за мир.

Это – очередное свидетельство нарушений основоположных прав и свобод человека в Российской Федерации, а также прогрессирования в среде российской власти ужасающей антиукраинской истерии. 

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes