Міністерство закордонних справ України

Коментар Департаменту інформаційної політики МЗС України щодо останніх заяв прес-служби Кремля

19 травня 2014, 13:28

В Україні взяли до уваги заяву прес-служби Кремля щодо доручення президента РФ В.Путіна міністру оборони повернути війська, що брали участь у навчаннях поблизу кордонів з Україною, до місць постійної дислокації. Інформація щодо реальних кроків російської сторони у зв’язку з цим перевіряється.

Закликаємо російську сторону скасувати анонсовані на період з 21 до 25 травня військові навчання ВПС РФ «Авіадартс-2014» в районі мм. Ліпецьк, Воронеж і Рязань, як такі що посилюють напругу в період проведення в Україні президентських виборів та не сприяють деескалації ситуації в регіоні. Очікуємо від російського керівництва вжиття реальних заходів на виконання Женевських домовленостей від 17 квітня ц.р.

Україна продовжує послідовну реалізацію кроків, передбачених Женевською заявою, зокрема проведення серії загальнонаціональних «круглих столів» національної єдності. Метою цих «круглих столів» є обговорення не федералізації, а тих актуальних проблем, які сьогодні справді турбують українське суспільство: децентралізація влади, боротьба з корупцією, соціально-економічні реформи, гуманітарна проблематика.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes