Міністерство закордонних справ України

Київ 12:58

МЗС України вітає рішення Комітету Європейського Парламенту

22 січня 2013, 18:00

Комітет Європейського Парламенту у закордонних справах одностайним рішенням підтримав набуття чинності Угодою між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз.

Міністерство закордонних справ України вітає зазначене рішення Комітету Європейського Парламенту.

Одностайність голосування усіх політичних груп Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту свідчить про підтримку Європейською Стороною євроінтеграційних прагнень України.

Спрощення порядку оформлення шенгенських віз для додаткових десяти категорій громадян України дозволить інтенсифікувати взаємодію між Україною та Європейським Союзом в усіх сферах двостороннього співробітництва.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз є важливим кроком на шляху до запровадження безвізового режиму поїздок громадян України до Європейського Союзу.

Українська сторона сподівається на якнайшвидше завершення стороною ЄС відповідних внутрішньодержавних процедур з метою ратифікації зазначеної Угоди.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes