Міністерство закордонних справ України

Коментар МЗС України у зв’язку із некоректними висловлюваннями у прямому ефірі польського радіо «Еска»

21 червня 2012, 10:00

Міністерство закордонних справ України високо цінує вагомі здобутки українсько-польського стратегічного партнерства і, зокрема, атмосферу дружби та взаєморозуміння, яка традиційно панує у відносинах між нашими державами і народами.

Водночас, ми не можемо закривати очі на появу у польському медіапросторі неприпустимих висловлювань, які ображають честь і гідність українців, різко дисонуючи із конструктивним духом двосторонньої взаємодії.

Саме такий інцидент відбувся у прямому ефірі польського радіо «Еска» 12 червня цього року, коли ведучі однієї з розважальних програм дозволили собі вкрай принизливі висловлювання на адресу українців, що є неприйнятним для будь-якої цивілізованої людини та для демократичного суспільства, в якому не мало б бути місця публічним образам чи дискримінації за етнічною ознакою.

Такі висловлювання є особливо недоречними у той період, коли Україна та Польща успішно приймають фінальну частину ЄВРО-2012.

Міністерство закордонних справ України вимагає публічних вибачень від авторів цих некоректних висловлювань та переконане, що польська сторона вживе вичерпних заходів з метою адекватного реагування та недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes