Міністерство закордонних справ України

Київ 07:50

Коментар щодо обговорення ситуації в Україні під час пленарного засідання Європейського Парламенту у Страсбурзі

14 березня 2013, 10:30

Дебати щодо ситуації в Україні в Європейському Парламенті, які відбулися в Страсбурзі 13 березня, стали третьою подібною дискусією за останні 10 місяців і засвідчили  високу увагу цієї впливової європейської інституції до нашої держави.

Така постійна увага депутатського корпусу ЄС – це логічний прояв підтримки  Європейським Парламентом євроінтеграційних прагнень Українського народу. Відповідно, високими є й очікування Європейського парламенту від України.

Ключовим підсумком дебатів стало чітке засвідчення налаштованості Європейського Парламенту на підписання з Україною Угоди про асоціацію під час саміту Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді цього року.

Вітаємо й усвідомлення Європейським Парламентом важливості та відповідності цієї Угоди інтересам як для України, так і Європейського Союзу.  

На особливу увагу заслуговують чіткі сигнали щодо нагальної необхідності об’єднання зусиль опозиції та влади заради європейського майбутнього нашої держави та, зокрема, підписання всеохоплюючого двостороннього документа, який, за словами виступаючих, надасть реальні інструменти для «розбудови Європи в Україні».

У зв’язку з цим МЗС України підкреслює виключну важливість розблокування  та забезпечення ефективної роботи Верховної Ради України відповідно до рекомендацій депутатів Європейського Парламенту.

Ключову роль у процесі підготовки Угоди про асоціацію до підписання відіграватиме посилення координації процесу європейської інтеграції відповідно до Указу Президента України про затвердження рішення Ради Національної Безпеки і Оборони України від 12 березня ц.р.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes