Міністерство закордонних справ України

Київ 04:37

Заява МЗС України щодо так званих спостерігачів на псевдовиборах на Донбасі

02 листопада 2014, 18:41

У зв’язку з участю іноземних громадян у «спостереженні» за незаконними «виборами» на Донбасі 2 листопада 2014 року МЗС України наголошує, що жодна авторитетна міжнародна організація та жодна демократична держава світу не визнає цих псевдовиборів та не направляла на них своїх спостерігачів.

Своїм приїздом у Донецьку та Луганську області ці самопроголошені спостерігачі - представники маргінальних політичних сил - порушили законодавство України, що матиме для них відповідні правові наслідки. Україна розглядає ці псевдовибори як такі, що проводяться всупереч встановленому Конституцією і законами України порядку виборів органів влади та містять ознаки вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади. Службою безпеки України вже відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину.

Закликаємо наших міжнародних партнерів приєднатися до держав та організацій, що вже засудили ці псевдовибори, а також відмежуватися від будь-яких заяв та оцінок згаданих псевдоспостерігачів  як від таких, що не відображають офіційну позицію відповідної держави чи інституції.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes