Міністерство закордонних справ України

Київ 05:50

Щодо заборони на в'їзд до РФ Вірі Савченко, сестрі незаконно ув'язненної Надії Савченко

05 листопада 2014, 17:00

Сьогодні,5 листопада під час проходження паспортного контролю в московському аеропорту «Домодєдово» Вірі Савченко, сестрі незаконно утримуваної в РФ громадянки України Надії Савченко, було вручено повідомлення про заборону в’їзду до Росії до 31 грудня ц.р. на підставі ст. 27 Федерального закону «Про порядок виїзду з РФ та в’їзду в РФ» (з метою забезпечення обороноздатності або безпеки держави, або громадського порядку, або захисту населення).

Віра Савченко прибула до м.Москва разом з українським адвокатом своєї сестри з метою організації зустрічі з нею у місці тримання відповідно до листа Слідчого комітету РФ.

Присутні в аеропорту співробітники Посольства України надали нашій співвітчизниці відповідне сприяння у поверненні на Батьківщину та отримали від неї речі для подальшої передачі Надії Савченко. 

Український адвокат Надії Савченко залишився в Москві і має намір провести зустріч у Слідчому комітеті РФ, а також відвідати утримувану в СІЗО.

Вважаємо такий крок російської сторони цілковито безпідставним та спрямованим на подальше вчинення тиску на незаконно утримувану Надію Савченко шляхом грубих та демонстративних порушень її процесуальних прав, нехтування загальнолюдських потреб.

У контексті вказаної ситуації Посольству України в РФ доручено направити російській стороні ноту відповідного змісту.

 

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes