Міністерство закордонних справ України

Коментар МЗС України щодо ухвалення Парламентською асамблеєю Ради Європи Резолюції «Оскарження незатверджених повноважень делегації Російської Федерації у Парламентській асамблеї Ради Європи по суті»

29 січня 2015, 16:38

В Україні вітають схвалення Парламентською асамблеєю Ради Європи резолюції, яка продовжила дію санкцій щодо Російської Федерації. Російська делегація позбавлена права голосу в Асамблеї, права бути представленою в керівних органах ПА РЄ, права представляти ПА РЄ в інших органах РЄ та інших організаціях, брати участь у місіях ПА РЄ зі спостереження за виборами, а члени делегації РФ у ПА РЄ не можуть бути призначені доповідачами.

Таке рішення розглядаємо як свідчення солідарності європейських держав у своїх оцінках подій в Україні та консолідовану відповідь Асамблеї на агресію Російської Федерації в Україні.

Резолюція містить важливий перелік конкретних вимог до Російської Федерації. Серед них – звільнити Надію Савченко протягом 24 годин, скасувати незаконну анексію Криму, припинити утиски кримських татар та етнічних українців, вивести всі війська з української території, утримуватися від постачання зброї бойовикам, чітко дотримуватися Мінських домовленостей.

Разом з усією світовою спільнотою в Україні очікуватимуть від російської сторони конкретних кроків, спрямованих на невідкладне повне та безумовне виконання резолюції ПА РЄ, що уможливить повернення російській делегації права голосу в Асамблеї.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes