Міністерство закордонних справ України

Київ 07:07

Коментар Речника МЗС України Є.Перебийноса щодо наміру російського МНС незаконно вивезти до Росії українських дітей

12 березня 2015, 22:38

Міністерство закордонних справ України занепокоєне розповсюдженим у ЗМІ повідомленням про намір Міністерства надзвичайних ситуацій Російської Федерації вивезти до Росії нібито з метою лікування українських дітей з території Донецької та Луганської областей України.

У зв'язку з цим, звертаємо увагу російської сторони, що будь-яке перевезення дітей-громадян України через державний кордон має відбуватися виключно з чітким дотриманням українського законодавства, за наявності відповідних дозвільних документів, а також документів, що посвідчують особу дитини та її належність до українського громадянства.

Наголошуємо, що перевезення дітей через держаний кордон України з порушенням цих вимог тягне за собою передбачену законом відповідальність та буде розглядатися як міжнародне викрадення дитини.

Вимагаємо від російської сторони безумовного узгодження таких дій з причетними міністерствами та відомствами України відповідно до процедури, передбаченої українським законодавством та двосторонніми угодами між Україною та РФ.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes