Міністерство закордонних справ України

Київ 19:07

Заява МЗС України у зв’язку з ратифікацією т.зв. договору «Про союзництво та інтеграцію» між РФ та самопроголошеною республікою Південна Осетія (Цхінвальський регіон, Грузія)

13 липня 2015, 16:09

Україна рішуче засуджує ратифікацію Росією договору «Про союзництво та інтеграцію» із самопроголошеною республікою Південна Осетія і вважає цей крок черговим проявом брутального нехтування міжнародного права з боку РФ.

Захоплення території в районах прилеглих до населених пунктів Цітелубані та Орчосані, що відбулося днями, стали ще одним підтвердженням повзучої агресії РФ в регіоні.

Порушення територіальної цілісності і суверенітету Грузії, анексія Автономної Республіки Крим та триваюча агресія на сході України руйнують сучасну систему світової безпеки.

Україна засуджує такі дії, інспіровані російською стороною, заявляє про свою тверду підтримку державного суверенітету і територіальної цілісності Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів і закликає міжнародну спільноту консолідуватися у протидії анексії Цхінвальського регіону та Абхазії (Грузія).

 

 

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes