Міністерство закордонних справ України

Коментар МЗС України у зв’язку з незаконним судовим процесом над народним депутатом України Надією Савченко

29 вересня 2015, 20:04

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з т.зв. «розглядом  по суті кримінальної справи» над Надією Савченко, яка у червні 2014 року була захоплена в полон в Луганській області України представниками підтримуваних Росією незаконних збройних формувань та викрадена з території України.

29 вересня ц.р. Донецький міський суд Ростовської області вкотре довів політичну вмотивованість цієї надуманої та повністю сфабрикованої справи, відмовивши у задоволенні клопотання захисту про використання в ході судових слухань технічних засобів для представлення доказів та не дозволивши застосовувати поліграф при проведенні допиту Надії Савченко.

Порушуючи взяті на себе зобов’язання у рамках Ради Європи, російська сторона продовжує ігнорувати статус Надії Савченко як члена Парламентської Асамблеї Ради Європи, що користується відповідним імунітетом, наявність якого підтверджено відповідним висновком Комітету ПАРЄ з питань правил, процедури, імунітетів та інституційних справ.

Вимагаємо від Російської Федерації негайно припинити зазначений судовий фарс та звільнити Надію Савченко та всіх інших громадян України, які продовжують незаконно утримуватися на території Росії.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes