Міністерство закордонних справ України

Київ 12:54

Рекомендації громадянам України щодо відвідання Арабської Республіки Єгипет

19 лютого 2014, 18:37

У зв’язку із здійсненням останнім часом низки терористичних актів на території Арабської Республіки Єгипет, а також потенційною загрозою їх повторення у майбутньому МЗС наполегливо рекомендує громадянам України утриматись від відвідання впродовж найближчих місяців наступних регіонів цієї країни.

Категорично не рекомендується здійснювати будь-які подорожі до губернаторства Північний Синай з огляду на високий ризик терористичної загрози та проведення в цій провінції контртерористичної операції.

Курортні міста Південного Синаю – Шарм Ель Шейх, Таба, Нувейба,
Дахаб – вважаються відносно безпечними. Водночас, діставатись до цих курортів слід лише літаками, оскільки будь-які наземні поїздки до цих міст чи за їх межі є небезпечними. Зокрема, не рекомендується здійснювати подорожі до південносинайського монастиря Святої Катерини та гори Мойсея.

Курортні міста континентального Єгипту – Хургада, Ель Гуна, Сафага, Марса Аллам – вважаються безпечними. Разом з цим, необхідно утриматися від поїздок за їх межі.

Не рекомендується відвідувати розташовані на Суецькому каналі міста Суец, Ісмаілія, Порт Саїд, які стали одними з центрів протестної та терористичної активності.

Також, у зв’язку з ризиком тероризму, протестних акцій та складною криміногенною обстановкою слід уникати відвідання губернаторств Асьют, Сохаг, Бені-Суеф, Мінья, Кена, Фаюм.

До не рекомендованих територій відноситься також середземноморське узбережжя на захід від м. Марса Матрух.

При цьому слід враховувати, що відвідання територій поблизу кордону з Лівією, Суданом, Ізраїлем, а також окремих районів Синайського півострову можливе лише за умови отримання дозволу компетентних органів АРЄ.

Міста Каїр, Александрія, Луксор та Асуан вважаються відносно безпечними за умови уникнення участі у демонстраціях та інших акціях протесту.

Всім громадянам, які перебувають на території Єгипту, рекомендується утримуватися від відвідання місць надмірного скупчення людей, не здійснювати несанкціоновану фото- та відеозйомку, не брати участі в будь-яких заходах, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні перебування, не вступати у суперечки відносно політичної ситуації в Єгипті, а також не здійснювати поїздки наземним автотранспортом на далекі відстані.

Громадянам України, що знаходяться на території Єгипту з метою відпочинку, слід залишатися на території готельних комплексів та утриматися від будь-яких туристичних екскурсій.

У разі потрапляння у надзвичайні ситуації, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Єгипті за номером телефону +201000039648 (працює цілодобово), або телефонувати на «гарячу лінію» МЗС України: (044) 238 16 57.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes