Міністерство закордонних справ України

Київ 10:04

Коментар Міністерства закордонних справ України щодо політичного переслідування громадянина України Ігоря Мовенка

07 травня, 18:43

Міністерство закордонних справ України висловлює категоричний протест у зв’язку з незаконним  та політично вмотивованим рішенням т.зв. «суду» російської окупаційної адміністрації м.Севастополя у справі громадянина України Ігоря Мовенка.

Ганебне рішення т.зв. «суду» від 4 травня у вигляді двох років колонії загального режиму за коментарі у соціальних мережах, які російські окупанти кваліфікували як «екстремізм», свідчать про подальше посилення репресій та залякувань на тимчасово окупованому Кримському півострові.      

Вимагаємо від держави-агресора і окупанта припинити порушення прав людини та основних свобод і негайно звільнити Ігоря Мовенка та інших незаконно утримуваних громадян України.

Вкотре наголошуємо, що Росія має припинити незаконну окупацію АР Крим та м. Севастополь та у повному обсязі виконати резолюції Генеральної Асамблеї ООН "Територіальна цілісність України" від 27 березня 2014 р., "Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим і м.Севастополь (Україна)" від 19 грудня 2016 р. і 19 грудня 2017 р., а також наказ Міжнародного суду ООН щодо запобіжних заходів у рамках позову України проти Російської Федерації стосовно застосування Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Критична ситуація з правами людини на тимчасово окупованому Кримському півострові свідчить про необхідність посилення міжнародного політико-дипломатичного та економічного тиску на Москву з метою припинення репресій та утисків на тимчасово окупованій територій, а також відновлення суверенітету та територіальної цілісності України у міжнародно визнаних кордонах.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes