Міністерство закордонних справ України

Відбулася телефонна розмова Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари з Міністром закордонних справ Республіки Польща Радославом Сікорським

18 квітня 2013, 14:48

В центрі уваги перебували питання наповнення практичним змістом українсько-польського стратегічного партнерства, а також підтримки офіційною Варшавою євроінтеграційного курсу України.

Глава польського зовнішньополітичного відомства запевнив, що Польща вживає усіх можливих зусиль з метою забезпечення підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС під час Вільнюського саміту Східного партнерства.

У цьому контексті Міністр Л.Кожара запросив свого польського колегу - разом з керівниками дипломатичних відомств Королівства Данія, Литовської Республіки та Королівства Нідерландів - здійснити 25 квітня ц.р. робочий візит до Києва.

Мета поїздки міністрів закордонних справ країн ЄС, у рамках якої планується проведення розширених переговорів в МЗС України, а також  зустрічей із керівництвом Української держави, полягатиме в ознайомленні із внутрішньою ситуацією та висловленні підтримки Києву на шляху європейської інтеграції та продовження курсу реформ.

Прийнявши згадане запрошення, Міністр Р.Сікорський висловив зі свого боку переконання, що за результатами цього візиту будуть сформульовані відповідні позитивні сигнали для Ради Міністрів ЄС у контексті укладення Угоди про асоціацію. 

Останні новини

Заява делегації України в ОБСЄ щодо триваючої російської агресії проти України та незаконної окупації Криму (мовою оригіналу) | 17 жовтня, 19:45

Виголошена делегацією України на 1244-му засіданні Постійної ради ОБСЄ 17 жовтня 2019 року.

Заява делегації України в ОБСЄ у відповідь на звіт Директора БДІПЛ І.С.Гісладоттір (мовою оригіналу) | 17 жовтня, 14:50

Виголошена Постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні Євгенієм Цимбалюком на 1244-му засіданні Постійної ради ОБСЄ 17 жовтня 2019 року.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes