Міністерство закордонних справ України

Київ 17:42

Учасники Міністерського засідання ОБСЄ привітали результати першого Дитячо-молодіжного саміту ОБСЄ, який відбувся влітку в «Артеку»

06 грудня 2013, 15:47

У рамках 20-го Міністерського засідання ОБСЄ в Києві відбулася презентація результатів роботи першого Дитячо-молодіжного саміту ОБСЄ, який було проведено у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (АРК, Україна) 20 липня – 1 серпня ц.р. під егідою Українського головування в ОБСЄ та у співпраці з Всеукраїнським благодійним фондом Надії і Добра.

Відкриваючи презентацію, представник Українського головування в ОБСЄ, Керівник Робочої групи ОБСЄ Вячеслав Яцюк зазначив, що наша держава приділяє значну увагу вихованню молоді та юнацтва на засадах толерантності та недискримінації. «Ми віримо, що участь молоді допоможе ОБСЄ в досягненні цілей та завдань, які стоять на порядку денному Організації», - заявив він.

Дитячо-молодіжний саміт ОБСЄ проходив під гаслом: «Наші відмінності – це наше багатство, наша єдність – це наша сила». У ньому взяли участь понад 500 юнаків та дівчат з 43 держав-учасниць ОБСЄ та 8 партнерів зі співробітництва. Організатори заходу сприяли отриманню молоддю грунтовних знань щодо діяльності ОБСЄ та надали можливість вільному спілкуванню з основних напрямків діяльності Організації, розширення міжнародних зв’язків з метою подальшої підтримки толерантності, взаємодопомоги та лідерських якостей.

 «Юні учасники Дитячо-молодіжного саміту ОБСЄ допомогли створити яскраву, святкову атмосферу на цьому багатокультурному заході, де мир, дружба, взаємоповага та розуміння відкрили нове бачення як зробити світ кращим», - наголосила Голова Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і Добра Валентина Довженко.

Учасники презентації висловили сподівання, що заходи такого міжнародного рівня будуть й надалі підтримуватися наступними головуваннями в ОБСЄ.

Останні новини

Заява делегації України в ОБСЄ щодо незаконної окупації АР Крим і м. Севастополь Російською Федерацією (мовою оригіналу) | 14 березня, 18:27

Виголошена Постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні Ігорем Прокопчуком на 1220-му засіданні Постійної ради ОБСЄ 14 березня 2019 року.

Заява делегації України в ОБСЄ щодо триваючої російської агресії проти України та незаконної окупації Криму (мовою оригіналу) | 14 березня, 18:22

Delivered by Ambassador Ihor Prokopchuk, Permanent Representative of Ukraine to the International Organizations in Vienna, to the 1220th meeting of the OSCE Permanent Council, 14 March 2019

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes